bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Współpracownicy Fundacji

Anna Borowiec

Koordynatorka Programu Przejrzysty Kraków.

Małgorzata Podstawa

Członkini zespołu monitorującego w Kraków na Oku Wyborców.

Monika Banach

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz latynoamerykanistyki na UJ. Aktywnie współpracowała z Fundacją Stańczyka od roku 2011 przy projektach NGO 2.0 i PRAWO (2011), Przyjazny Urząd (2011/12), Szkoła Działań Strażniczych (2013). Czynnie działała również w organizacjach pozarządowych na terenie Nowej Huty. Wolontariuszka Unii Europejskiej w Ekwadorze (2011). Obecnie wspiera działania Stańczyka eminus - z Gwatemali, gdzie pracuje jako antropolog w regionie grupy Majów Ixil. 

Artur Bartkowiak

Absolwent studiów dziennikarskich WSE w Krakowie. Do Fundacji Stańczyka trafił w grudniu 2012 r. Jest wolontariuszem Szkoły Działań Strażniczych. Zajmuje się monitoringiem działalności administracji publicznej. W zasięgu jego zainteresowań znajdują się instytucje samorządu lokalnego i dostęp do informacji publicznej.

Dominik Jurkowski

Student V roku na wydziale Prawa i Administracji UJ. Swoją współpracę z Fundacją zaczynał jako wolontariusz w Programie Działań Strażniczych. Obecnie koordynuje jedną z grup w Programie Szkoła Działań Strażniczych, działa również jako wolontariusz w Programie Przejrzysty Kraków. Interesuje się prawem energetycznym, sportem (stara się powrócić do zawodu sędziego piłkarskiego), muzyką.

Katarzyna Krawczyk

Szczęśliwa posiadaczka dyplomu magistra administracji. Wciąż jednak określa siebie mianem studentki, gdyż w październiku rozpoczęła III rok prawa. Zwoleniczka idei samorządu terytorialnego i administracji publicznej, która działa jak najbliżej lokalnych społeczności. W jej obszarze zainteresowań jest przede wszyskim prawo samorządu terytorialnego, jak rónież postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne.
Miłośniczka kawy. Dzień bez dobrej kawy to dzień stracony.
Uwielbia kino skandynawskie (Susane Bier jest genialnym reżyserem!), język i kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. Na jej liście miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić znajduje się Santiago de Chile. Jest to silny motywator do nauki języka hiszpańskiego.

Justyna Balachowska

Program Prawny.

Łukasz Pieczyrak

W Fundacji jest jednym z monitorów Rad Dzielnic. Opiekuje się Starym Miastem, Borkiem Fałęckim-Łagiewnikami oraz Swoszowicami. Członek zespołu informatycznego - pomaga w kryzysowych sytuacjach w kwestiach technicznych.

Krzysztof Winiarski

Jeszcze przez chwilę student V roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. W Fundacji wolontariusz Programu Prawnego od marca 2014 roku, od czerwca także asystent doradców prawnych w projekcie NGO 2.0 i Prawo Małopolskie Centrum Wsparcia. Prywatnie fan muzyki gitarowej, niespełniony songwriter i miłośnik zapomnianych zakamarków filozofii politycznej (przez chwilę nawet sekretarz Koła Naukowego Historii Doktryn UJ).

Michał Kłusek

Program PrawnyOpublikował: Anna Cioch
Publikacja dnia: 04.12.2015
Podpisał: Jan Niedośpiał
Dokument z dnia: 27.10.2013
###